Na terenie naszego obiektu znajdują się dwa budynki oraz miejsce na ognisko wraz z zadaszoną wiatą i ławkami. W zależności od potrzeb istnieje możliwość wynajęcia całości lub części obiektu. W obu przypadkach możliwe jest zarówno zamówienie naszych pysznych potraw, jak i zorganizowanie cateringu we własnym zakresie.

Chata

Lokal podzielony jest na dwie części – dla gości oraz kuchenną. W sali dla gości znajdują się cztery stoły, przy których może pomieścić się 30-40 osób. Jest to idealne miejsce na zorganizowanie niewielkiego przyjęcia (np. komunia, bierzmowanie, spotkanie firmowe). W ramach wynajmu możemy  udostępnić lokal, samowar, zastawę stołową oraz sztućce.

Stodoła

Budynek świetnie nadaje się na bardziej huczne uroczystości, gdzie niezbędnym elementem jest taniec i śpiew. W centralnej części znajduje się pusta przestrzeń, którą można wykorzystać jako parkiet. Połowę budynku oddziela od parkietu niewielka przegroda, za którą goście mogą przy stołach rozkoszować się jedzeniem i piciem. 

Wozownia

Pośrodku całego obiektu znajduje się miejsce przystosowane do palenia ognisk otoczone ławkami oraz zadaszona wiata ze stołami. Istnieje możliwość zorganizowania ogniska – po wcześniejszych ustaleniach zapewniamy drewno, kijki oraz kiełbaski.